ENGLISH       İLETİŞİM       SSS
Mutlu Dahiler Kreş - Çocuk Kulübü Mutlu Dahiler Slogan

Mathazone Sistemi KREŞ
YAZ OKULU
ÇOCUK KULÜBÜ
7-14 YAŞ

GENEL BİLGİLER

GENEL BİLGİLER

Zorunlu nedenlerle öğrencimizin okuldan ayrılması halinde idareye 15 gün önceden bildirilmesi gerekmektedir.

Çocuğunuzu okuldan teslim alabilecek yakınlarınızı okul idaresi ve öğretmenine önceden bildirmeniz ve tanıştırmanız gerekmektedir. Aksi halde çocuğunuz kayıt formunda belirtilen yakınlarından başkasına teslim edilmez.

Öğrenciler okula;  küpe, kolye ve künye vs. gibi takılarla gönderilmemelidir. Her türlü hastalık ya da kaza halinde çocuğun velisine veya veli tarafından belirtilmiş yakınlarına haber verilir. Ancak her hangi bir nedenle iletişim kurulamadığı takdirde okul idaresinin belirlediği doktorun bilgi ve yardımına başvurulur.

Okulumuza gönderilen her türlü öğrenci eşyasına, çanta ve poşetlerine isim yazılması zorunludur.

Çocuğunuzun; mikrobik, bulaşıcı hastalığı halinde okula göndermemeniz ve durumdan okul yönetimini en kısa zamanda haberdar etmeniz önemle rica olunur.

Her eğitim yılı başında;okul idaresi tarafından  yaş gruplarına göre eğitim dönemi süresinde kullanılacak olan uygulama – kavram kitapları ve kırtasiye malzemeleri listeleri belirlenerek ücreti veliden talep edilecektir. Kırtasiye malzemeleri öğrencilere zararı olmayan markalardan okul idaresi tarafından belirlenir. Veli malzemeleri okul idaresi tarafından belirlenen markada ve listeye göre okuldan veya dışarıdan alabilir.

© 2020 mutludahiler.com - Tüm Hakları Saklıdır.
Mutlu Dahiler, Defne Özel Eğitim Hizmetleri Ltd.Şti. Kuruluşudur.
Marka Tescili    Tarih: 31/08/2012 - Marka No: 2012 74513