Our website is protected by DMC Firewall!
ENGLISH       İLETİŞİM       SSS
Mutlu Dahiler Kreş - Çocuk Kulübü Mutlu Dahiler Slogan

Mathazone Sistemi KREŞ
YAZ OKULU
ÇOCUK KULÜBÜ
7-14 YAŞ

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ – GENEL

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ – GENEL

Okul öncesi eğitim yaşam boyu öğrenmenin başlangıcı olmanın yanı sıra, çocuklarımızın kişilik yapılarını ve yaşama bakışlarını derinden etkileyen bir gelişim sürecidir.

Çocuklarımızın her biri, gelişim, ihtiyaç ve yaşam biçimi bakımından birbirinden farklı ve çok değerli bireylerdir.

Bizler, her türlü farklılığa saygı duyarak, farklılıklarla güçlü olduğumuza inanıyoruz. Kültürel duyarlılık,  eşitlik ve katılımcılığın tüm çalışmalarımızda var olmasına özen gösteriyoruz.

Güncel ve olası gereksinimlere yeni ve daha iyi çözümler, uluslararası kabul görmüş eğitim metotlarının yanı sıra, yenilikçi yaklaşımımız ile sağlanacaktır.

Amacımız çeşitli eğitim etkinliklerimizle çocuklarımızı bedensel, bilişsel duygusal ve sosyal yönden bulundukları düzeyden ulaşabilecekleri en üst düzeye ulaştırmaktır.

Keyifli bir okul iklimi içerisinde, eğitimcilerimiz; çocuklarımızı hayal güçlerini ve düşüncelerini yaratıcı çözümler üretmek için kullanmaya yüreklendirir. Bizler için çözümün kendisinden çok sonuç arayış süreci anlamlı ve değerlidir. Sağlıklı ve güvenli bir okul ortamında; duyarlı, sıcak ve deneyimli eğitimciler eşliğinde çocuklarımızın yeteneklerini keşfederek, beceri ve eğilimlerini yönlendirecek bir okul öncesi eğitimi vermekteyiz. 

© 2021 mutludahiler.com - Tüm Hakları Saklıdır.
Mutlu Dahiler, Defne Özel Eğitim Hizmetleri Ltd.Şti. Kuruluşudur.
Marka Tescili    Tarih: 31/08/2012 - Marka No: 2012 74513