ENGLISH       İLETİŞİM       SSS
Mutlu Dahiler Kreş - Çocuk Kulübü Mutlu Dahiler Slogan

Mathazone Sistemi KREŞ
YAZ OKULU
ÇOCUK KULÜBÜ
7-14 YAŞ

KAYIT SİSTEMİMİZ

KAYIT SİSTEMİMİZ

Belirli bir sayıda öğrenciye en iyi ve kaliteli eğitimi verme ilkemiz gereği olarak; her akademik yılın sonunda “Kayıt Yenileme Sistemi” ile bir sonraki yıla daha plânlı, hedefleri belirlenmiş, çalışma programları yapılmış bir şekilde başlamak istiyoruz.

Yeni dönem öğrenci kayıtlarımız 01 Mayıs tarihinde başlayarak kontenjan dolana kadar devam eder. Yeni dönem için kayıt yaptırmayan öğrenci kayıt yenilemiyor olarak kabul edilerek yerine kontenjan dâhilinde öğrenci alınacaktır.

Bir sonraki yılın kayıtlarında öncelik mevcut öğrencilerimizdedir. “Yeni akademik eğitim yılı” ile “Yaz okulu“ programlarının sistemli bir şekilde yapılabilmesi amacıyla mevcut öğrencilerimizin yeni dönem ve yaz okulu kayıtlarını 01 Mayıs ile 30 Haziran tarihleri arasında yaptırmaları daima en iyi, en kaliteli hizmeti ve eğitimi sunabilmemiz için önemlidir.

Okul ücretleri aylık olarak her ayın  01-20  tarihleri arasında aylık peşin olarak alınır.

On aylık akademik yıl ücreti peşin ödenirse % 5 indirim uygulanır ve yıl içindeki herhangi bir ücret artışı uygulanmaz.

Bir sonraki akademik yıl için ön kayıt yaptıran öğrencilerimizden o yıl belirlenen bir tutarda ilk eğitim ayından mahsup edilmek üzere ön kayıt ücreti alınır. Böylece öğrencinin kaydı devam eder ve yerine başka bir kayıt alınmaz.

© 2021 mutludahiler.com - Tüm Hakları Saklıdır.
Mutlu Dahiler, Defne Özel Eğitim Hizmetleri Ltd.Şti. Kuruluşudur.
Marka Tescili    Tarih: 31/08/2012 - Marka No: 2012 74513